Geoblog.pl    wohanka    Podróże    Wietnam    Ale Sajgon

Ale Sajgon

Wietnam
Wietnam, Saigon

Na pokładzie samolotu Airbus A 380 siedząc przy oknie planowo opuszczamy Doha.Qatar airlines podjął nas kolacją a do snu ułożył po kocykiem w skarpetkach z klapkami na oczy i szczoteczką do zębów na świeży poranny oddech. Po 7 godzinach lotu śniadanko i przygotowania do desantu w Sajgonie. Odprawa przebiega pomyślnie z kieszeni ubywa 130 dolców z przeznaczeniem na wizy.Teraz biegiem do ściany po kasę a tu ........ponownie pudło i to puste Karta odmawia wspołpracy. Zatem boso przez Azję? Wyciągamy Asa z rękawa i sprawa załatwiona ! Sajgon wita nas 30 stopniami !!! Tak to ma wyglądać !!!! Tekturowa kartka z wykaligrafowanym nazwiskiem w rękach sympatycznej niewiasty potwierdza skuteczność naszych internetowych wysiłków.Jedziemy do Baloo Hotel.Meldowanie ,pod prysznic ,krótka drzemka dla wyrównania 6 godz.róźnicy czasu i na miasto.Dzisiaj z buta na bazar Ben Thanh , pod Pałac Ponownego Zjednoczenia , budynki opery, poczty i na .....weekendowe tańce podczas rejsu po rzece Sajgonu. Jutro w planie przed południem wizyta w Muzeum Pozostałości Wojennych .W południe obiadek na ulicy za 1 dolara. O 3.30 pm. 2 godzinny lot do Hanoi.

Józki2
Józki2 - 2014-11-14 17:13
A mówiłam, że będzie dobrze, i to jak ! Fajnie, że jesteście " na miejscu ", atrakcje dojazdowe powrotne jeszcze daleko przed Wami, zazdraszczam tych 30 na termometrze, że o reszcie nie wspomnę. Zwiedzajcie kochani i ślijcie fotki. A ten as w rękawie mnie intryguje ? Pozdrawiamy, całusy.

Stachy3
Stachy3 - 2014-11-14 23:07
No zajefajnie! Poznaje to miejsce, ale wam zazdraszczam. Trzymta się tam i posmakujcie koniecznie żmijówki. Pychota.

Stachy3
Stachy3 - 2014-11-14 23:10
A przypomniałem sobie że rezerwowałem wam bilety przy oknie ale w A330. Zajumali wam samolot?

Józki2
Józki2 - 2014-11-17 07:34
U nas już po wyborach, sytuacja bz - stary nowy prezydent robert m.

Zasoby: 30 wpisów30 58 komentarzy58 86 zdjęć86 0 plików multimedialnych0

01.01.1970 - 01.01.1970